Mazais Princis
  • Ziema
  • Pavasaris
  • Vasara
  • Rudens
Palielināt teksta izmēru Samazināt teksta izmēru    

Kolektīvs

 

Evija Kronberga

skolotaji_evija_kronberga 

Vadītāja.

Šogad aprit 29 gadi kopš esmu iemīlējusi šo brīnišķīgo darbu- būt kopā ar bērniem, kas dzīves gaitā ir kļuvis par manu sirds darbu. Esmu pabeigusi  LSPA un ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnēs esmu sporta skolotāja,  papildus ieguvu pirmsskolas skolotāja II līmeņa augstāko izglītību, kā arī ieguvu maģistra grādu skolvadībā. Tagad lieliski savas zināšanas varu izmantot praksē, vadot un organizējot pedagoģisko procesu mūsu iestādē. 

 

 

 

Monika Korecka

skolotaji_monika_korecka 

Grupiņas „Sarkanā planēta” skolotāja

Šajā mācību gadā būšu kopā ar mūsu skoliņas lielākajiem bērniem. Dienas gaitā palīdzēšu iepazīt  un uzzināt nezināmo, vingrināsimies paši paveikt dažādus uzdevumus. Turpināsim iepazīsim aizraujošo grāmatu pasauli.  Visās vecuma grupās vadu mūzikas nodarbības. Franču valodas nodarbības vadu sagatavošans grupā. Kopš manas agras bērnības mūzika un valodas ir manas uzticamās pavadones. Esmu beigusi E.Dārziņa mūzikas vidusskolu un J.Vītola Mūzikas akadēmiju. Vairākus gadus dzīvoju Luksemburgā un neilgu laiku Francijā. 

 

 


Māra Jaunliniņa

skolotaji_mara_jaunlinina

Grupiņas „Zaļā planēta” skolotāja.

Esmu skolotāja piecgadnieku grupiņā. Dienas gaitā  apgūsim nepieciešamās zināšanas un prasmes, kopā izzināsim nezināmo, iepazīsim jauno.  Šajā mācību gadā bērnus ieinteresēšu Franču valodas apguvei jaunākā un vidējā vecuma grupiņā. Esmu pirmsskolas un sākumskolas skolotāja ar kvalifikāciju latviešu, franču valodā un sešgadīgo sagatavošanai skolai. 4 gadus strādājusi skolā un pirmsskolā Francijā. 

© 2015   PPII "Mazais Princis"