Mazais Princis
  • Ziema
  • Pavasaris
  • Vasara
  • Rudens
Palielināt teksta izmēru Samazināt teksta izmēru    

Kolektīvs

 

Evija Kronberga

skolotaji_evija_kronberga 

Vadītāja.

Šogad aprit 27 gadi kopš esmu iemīlējusi šo brīnišķīgo darbu- būt kopā ar bērniem, kas dzīves gaitā ir kļuvis par manu sirds darbu. Esmu pabeigusi  LSPA un ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnēs esmu sporta skolotāja,  papildus ieguvu pirmsskolas skolotāja II līmeņa augstāko izglītību, kā arī ieguvu maģistra grādu skolvadībā. Tagad lieliski savas zināšanas varu izmantot praksē, vadot un organizējot pedagoģisko procesu mūsu iestādē. 

 

Lelde Liepiņa

skolotaji_lelde liepina jpg 

Grupiņas „Zilā planēta” skolotāja

Šajā mācību gadā turpināšu darbu ar saviem mazajiem kāpēcīšiem, turpināsim iepazīt, atklāt un pētīt visu, kas ir ap mums.  Nedēļas gaitā es visās vecuma grupās vadu sporta nodarbības. Studēju Latvijas Universitātē par pirmsskolas un sākumskolas skolotāju.

 

 

Eva Lakševica

skolotaji_eva_laksevica

Grupiņas "Zilā planēta" skolotāja palīgs

Kopā ar mazajiem zinātkārajiem iepazīstam visu jauno un nezināmo. Esmu studējusi Liepājas universitātē un Latvijas Kultūras koledžā pasākumu organizēšanu un vadīšanu. Taču mana sirds lieta ir teātris tāpēc esmu diplomēta teātra režisore. 

 

 

Eva Krūmiņa

skolotaji_eva_krumina

Grupiņas "Baltā planēta" skolotāja

Šajā mācību gadā esmu skolotāja pašiem mazākajiem. Mēs visi kopā iepazīsim, atklāsim sev apkārt nezināmo, mācīsimies draudzēties un darboties kopā.  Visās vecuma grupās vadu vizuālās mākslas nodarbības- attīstām sīko pirkstu muskulatūru, mācāmies veidot no dažādiem materiāliem. Esmu pabeigusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju kā pirmsskolas izglītības skolotāja. Darbs ar bērniem ir saistījis jau kopš mazotnes, kad bija jāpieskata mazākie radu bērni, tas vienmēr ir radījis lielu atbildības sajūtu, kā rezultātā esmu ieguvusi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes ar bērniem.

 

 

Monika Korecka

skolotaji_monika_korecka 

Grupiņas „Zaļā planēta” skolotāja

Šajā mācību gadā būšu kopā ar saviem četrgadniekiem. Dienas gaitā palīdzēšu iepazīt  un uzzināt nezināmo, vingrināsimies paši paveikt dažādus uzdevumus.   Visās vecuma grupās vadu mūzikas nodarbības. Franču valodas nodarbības vadu pašiem lielākajiem bērniem. Kopš manas agras bērnības mūzika un valodas ir manas uzticamās pavadones. Esmu beigusi E.Dārziņa mūzikas vidusskolu un J.Vītola Mūzikas akadēmiju. Vairākus gadus dzīvoju Luksemburgā un neilgu laiku Francijā. 

 

Māra Jaunliniņa

skolotaji_mara_jaunlinina

Grupiņas „Dzeltenā planēta” skolotāja.

Esmu skolotāja četrgadnieku grupiņā. Dienas gaitā  apgūsim nepieciešamās zināšanas un prasmes, kopā izzināsim nezināmo, iepazīsim jauno.  Šajā mācību gadā bērnus ieinteresēšu Franču valodas apguvei jaunākā un vidējā vecuma grupiņā. Esmu pirmsskolas un sākumskolas skolotāja ar kvalifikāciju latviešu, franču valodā un sešgadīgo sagatavošanai skolai. 4 gadus strādājusi skolā un pirmsskolā Francijā. 

© 2015   PPII "Mazais Princis"